Series
Ratings
90
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
A Culprit Among FriendsRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0