Movies
Ratings
701
John WickRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Eye for an EyeRated ★ 2.0
Double JeopardyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
A Time to KillRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 1.0