Movies
Ratings
127
First ManRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5