Series
Ratings
303
The Art of SarahRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Fragrance of the First Flower Season 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0