Series
Ratings
31
WandaVisionRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
IRISRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.0