Movies
Ratings
63
ChefRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0- Food ChainRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0