Series
Ratings
116
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 1.0
StrangerRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5