Movies
Ratings
121
The King's WardenRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5