Movies
Ratings
430
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5