Movies
Ratings
194
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 0.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
TenetRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 1.5
The HostRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
The Wind RisesRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0