Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 0.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0