Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5