Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0