Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0