Movies
Ratings
429
EscapeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0