Series
Ratings
89- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- Steel Troops WRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5