Movies
Ratings
284
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
People We Meet on VacationRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 2.5
A Place Called SilenceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
More than BlueRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 4.0
The WindRated ★ 3.5
Student ARated ★ 2.5
One Way TripRated ★ 2.0