Series
Ratings
104
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0- The Hookup Plan Season 3Rated ★ 2.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 3.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5