Movies
Ratings
1027
The Nun IIRated ★ 3.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 2.0
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 2.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Life After BethRated ★ 1.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Pump up the VolumeRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
John CarterRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.0