Movies
Ratings
1058
Lancelot of the LakeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Virgin SpringRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
WeekendRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 4.0
The TravelerRated ★ 3.5
TenRated ★ 4.5
La ChinoiseRated ★ 4.0
Les CarabiniersRated ★ 4.0
Masculin FémininRated ★ 4.5
The Married WomanRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
All Hands on DeckRated ★ 3.5
Bumpkin SoupRated ★ 3.0