Series
Ratings
265- DoubtRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
DevsRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5