Movies
Ratings
279
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 1.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0