Movies
Ratings
336
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0