Movies
Ratings
1079
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.5
The Break-UpRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Everything Must GoRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Road HouseRated ★ 2.5