Series
Ratings
96
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5