Movies
Ratings
355
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
QueerRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 5.0