Movies
Ratings
116
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0