Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0