Movies
Ratings
146
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5