Movies
Ratings
315
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.5
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0