Movies
Ratings
115
71: Into the FireRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0