Movies
Ratings
29
OnceRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0