Movies
Ratings
600
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 1.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 4.0