Movies
Ratings
335
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 3.0
SiratRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0