Movies
Ratings
136
Spider-ManRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0