Movies
Ratings
398
DogvilleRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 2.5
SaltburnRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0