Series
Ratings
124- AjinRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
God's Quiz : RebootRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0