Movies
Ratings
596
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5