Series
Ratings
22
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Inspector GadgetRated ★ 4.0
A Storm for ChristmasRated ★ 4.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0