Series
Ratings
316
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0