Titles you rated
The DecameronRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 2.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5