Movies
Ratings
223
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 1.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0