Movies
Ratings
667
MaterialistsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
American BoyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Look Who's TalkingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
My Beloved StrangerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5