Series
Ratings
291
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0