Movies
Ratings
52
Ruby SparksRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0