Movies
Ratings
311
PandoraRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0