Series
Ratings
36
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 4.0
KatlaRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0