Movies
Ratings
76
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5