Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Snow BearRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
CureRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0