Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 1.0
SupergirlRated ★ 0.5
Last ResortRated ★ 1.0
My Horrible BossRated ★ 0.5
Steal HeartRated ★ 1.0
Which Star Are You From?Rated ★ 1.0
GleeRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 0.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0